תחבורה באוסלו

התחבורה באוסלו הינה יעילה ונוחה, אוטובוסים, חשמליות, רכבת תחתית, מוניות, מעבורות.

להשכרת רכב באוסלו לחצו על כפתור ה book now

Rutar
Ruter זהו שם המכיל את התחבורה הציבורית באוסלו, אוטובוסים עירוניים, אוטובוסים מחוזיים, חשמליות, סאבווי / מטרו, מעבורות ורכבות מקומיות. את הכרטיסים ניתן לקנות מכל תחנת Ruter ואו דרך הגורם עצמו, ( רכבת / אטובוס.. ), שימו לב הכרטיסים יהיו יקרים יותר כאשר קונים אותם במקום. לעיתים זה יראה קל לעלות לרכבת או חשמלית ללא תשלום, אך כאשר הכרטיסן " יתפוס " אתכם, אזי תאלצו לשלם קנס.

אין תחנה מרכזית רשמית, רוב האוטובוסים והחשמליות עוצרים ביירנבאטורגה, מול תחנת רכבת המרכזית, כמו כן רוב האוטובוסים לכיוון מערב יעצרו גם בכניסה הדרומית של התיאטרון הלאומי. שימו לב, בלילה התדירות של הנסיעות יורדת, מלבד שישי ושבת כאשר הנסיעו ממשיכות, החשמליות יעבדו עד 4:00.

רכבת תחתית
T-Bane טה-באנה, הינה הרכבת התחתית של של אוסלו, הרכבת כמובן שממוקמת מתחת לאדמה במרכז העיר. הרכבות מגיעות ליעדים רחוקים יותר מהמרכז ביחס לאוטובוסים העירוניים. תחנות, Nationaltheatret, Stortingey, Jernbanetorget.

רכבים באוסלו
הדרכים ב אוסלו פשוטים באופן יחסי, למרות שיש מספר לא מבוטל של רחובות חד סטריים. המלצה - באתריי התיירות אשר בעיר, מומלץ יותר ללכת ברגל, או בתחבורה ציבורית. ניתן לחנות את הרכב במרכז העיר בחניונים, ישנם חניוני קומות, או לצד המדרכה במקומות אשר תראו שלט P - כלומר  Parking, על השלט יפורטו הזמנים בהם תצטרכו לשלם על החניה ע"י מדחן, בשאר הזמן, ללא תשלום. להזמנת רכב באוסלו ראו כאן.

אופניים
אוסלו ידידותית לאופניים. ישנם יותר ממאה תחנות אופניים באוסלו, לקחת אופניים ניתן עם כרטיס אלקטרוני, 6:00-24:00. אותו רוכשים במשרדיי תיירות.
הטוריסט קארד  Tourist Card ,תוך 24 שעות בכרטיס צריך לחזור לאותו משרד תיירות בו נלקח הכרטיס. אם יוחזר למשרד תיירות שונה, יחוייב קנס.
כאשר תיקחו את הכרטיס תחוייבו בפיקדון, הפיקדון יהיה בסך האופניים למקרה גניבה...
ניתן לרכוש עד שני אופניים בכרטיס.
את האופניים צריך להחזיר תוך 3 שעות.
כמו כן, אם הינכם מעוניינים לצאת לטיולים ארוכים יותר, החברה המומלצת יותר לשכירת אופניים היא, Skiservice Sykkelutieie.

זקוקים לעזרה בנושא העברות באוסלו, השאירו פנייה לצוות השרות שלנו ונשמח לסייע - השרות ללא תשלום.

ראו גם מלונות באוסלו וגם טיסה לאוסלו