טיסה לאוסלו

להזמנת טיסה מישראל לאוסלו לחצו כאן

בשנת 2013 התקיימו טיסות ישירות מתל אביב לאוסלו אך אלה הוסרו כעת מלוח הטיסות וייתכן שיחודשו בעתיד הקרוב, כדאי לבדוק טיסה לאוסלו טרם יציאתכם, רוב הטיסות לאוסלו הן טיסות עם קונקשן באחת מבירות אירופה, משך טיסה לאוסלו עומד על כ 6 שעות, אך אם תוסיפו את משך הזמן בשדה הקונקשן קחו בחשבון זמן נוסף ע"פ זמן ההתמנה לטיסה לאוסלו מיעד הקישור.

בהמשך עמוד זה ראו קישור לחברות המפעילות טיסה לאוסלו ממספר מיקומים באירופה, נמל התעופה הבינלאומי של אוסלו נקרא בגארדרמואן,  Gardermoen. נמל התעופה נמצא כ 35 ק"מ צפונית מזרחית לעיר. נמל התעופה מקושר עם שני הנמלים הקטנים יותר טורפ  Torp וריג'יי Rygge. נמל התעופה בגארדרמואן הינו צינור התעופה הגדול בנורבגיה והשני בגודלו בארצות סקנדינביה.

חברות התעופה אשר מגיעות לאוסלו :

airoflot - טיסה לאוסלו דרך מוסקבה
אירופלוט מפעילה את הטיסה הזולה ביותר בדרך כלל [ עם עצירה במוסקבה לאוסלו ] כאשר הקונקשן יחסית קצר, אם כי תזדקק להעביר מספר שעות במוסקבה.

Airbatlic - טיסה לאוסלו דרך ריגה
חברה לטבית, המפעילה טיסה לאוסלו עם עצירה בריגה בירתה של לטביה, מחירים הוגנים ובדרך כלל קונקשן יחסית קצר וללא over night

Aegean - טיסה לאוסלו דרך אתונה
חברה יוונית המפעילה לפחות 3 טיסות לאוסלו מדי שבוע העצירה באתונה, אם כי לעתים הקונקשן עשוי להיות בין מספר שעות. ראו טיסה לאתונה

Lufthansa - טיסה לאוסלו דרך פרנקפורט או דיסלדורף
לופטהאנזה מפעילה טיסה לאוסלו גם מדיסלדוף, גם מברלין וגם ממינכן ויכולה להציע לכם מספר אפשרויות של הגעה לאוסלו, כדאי לבדוק את לוח הטיסות שלהם מישראל ואת הקונקשן הקצר ביותר של טיסה מיעדי גרמניה לאוסלו.

Austrian - טיסה לאוסלו דרך וינה
מפעילה טיסה לאוסלו על בסיס יומי מוינה וטיסות על בסיס יומי מתל אביב לוינה, בדרך כלל פער שעות נח בקונקשן אך בתאריכים מסויימים הקונקשן עשוי לכלול over night

Swiss - טיסה לאוסלו דרך ציריך או ג'נבה
גם סוויס השוויצרית מפעילה טיסה לאוסלו על בסיס יומי, יש להתעדכן באשר לשעות.

Airfrance - טיסה לאוסלו דרך פריז או ניס
צרפתית המפעילה טיסה יומית מתל אביב לפריז ומספר טיסות שבועיות מפריז לאוסלו, המחיר יחסית יקר יותר מחברות אחרות אך זמני הטיסה יחסית קצרים..

Brusseils Airlines - טיסה לאוסלו דרך בריסל
החברה הבלגית מפעילה שרות טוב של טיסות לאוסלו ולעתים היא משתפת פעולה בטיסותיה לאוסלו עם חברת SAS "סקנדינביין אייר ליינס", שווה לשקול טיסה לאוסלו עם חברה זו, בדרך כלל המחירים לא גבוהים בשל שיתוף הפעולה עם סאס

Scandinavian Airliines - SAS - טיסה ישירה לאוסלו
סאס כאמור היא חברת התעופה הראשית של טיסות לבירות סקנדינביה : ובינהן הלסינקי ואוסלו, היא גם החברה היחידה שמעת לעת מפרסמת טיסות ישירות מתל אביב לאוסלו, אך ברוב עונות השנה ניתן להזמין מהם טיסות קונקשן ממגוון בירות באירופה.

טיסה זולה לאוסלו

כיום כאשר מדיניות שמיים פתוחים יצאה לדרכה וחברות ה low cost התחילו לפעול מישראל תוכלו גם להוזיל משמעותית את הטיסה לאוסלו ע"י בחירת טיסה לאחד מיעדי אירופה בחרת לואו קוסט וטיסת המשך [אפשרי גם בחברות לואו קוסט לאוסלו] תזדקקו למעט כושר אלתור, לחפש נמל תעופה של מדינה המפעילה טיסה לאוסלו וכזו הנוחה לכם, שימו לב כאשר אתם משכללים את מחיר הטיסה לאוסלו קחו בחשבון ש over night עם נדרש [לילה ביעד] גם לו יש עלות של מלון, אם גם בטיסת החזור מאוסלו יש כזה אז שני לילות, עדיין גם בשילוב של שני לילות ביעד ההחלפה הזמנת טיסה לאוסלו עם עצירה באחת מערי אירופה עשוייה להיות זולה יותר מטיסה סדירה עם עצירה לאוסלו.

טיסה לאוסלו דרך אתונה :

אתונה מהווה לאחרונה צומת תעופה ראשי באירופה וניתן למצוא טיסות במחירים זולים למדי לטיסות בין אתונה לאוסלו.

דרכי הגעה אל נמל התעופה וממנו :

FlyToget
רכבת מהירה אשר מקשרת בין בתחנת הרכבת המרכזית באוסלו, לנמל התעופה הבינלאומי בגארדרמואן. יוצאת כל 20 דקות, זמן נסיעה זהה.

Flybussen
אוטבוסים הנוסעים מנמל התעופה לאוסלו, תחנת האוטובוסים גאלרי, אוסלו. 40 דקות כל 20 דקות.

אל הנמל התעופה טורפ, ניתן להגיע ע"י
TorpExpresses
אוטובוסים היוצאים מתחנת האוטובוס, גאלרי אוסלו, נסיעה של שעה וחצי. האוטובוסים יוצאים מהתחנה 3 שעות לפני המראתם של מטוסי Ryanair, ויוצאים מהנמל טורפ, זמן מה לאחר נחיתה של חברת התעופה הנ"ל, כמובן שניתן לקחת מוניות, הו מנמל התעופה הבינלאומי גארדרמואן ונמל התעופה טורפ.

ראו גם : טיסה ליוון וגם טיסה לפריז

ראו גם תחבורה באוסלו |  השכרת רכב באוסלו