אטרקציות

אטרקציות באוסלו :
אוסלו היא עיר מאוד יפה. ממוקמת במיקום נהדר על המפרץ. לאוסלו יש הרבה מאוד מה להציע. מלבד האטרקציות באוסלו, ניתן פשוט לטייל ברחובות ולהתרשם מיופי הרחובות ומהאדריכלות עוצרת הנשימה, הן מודרנית והן עתיקה. באוסלו הרבה אטרקציות כייפיות ותרבותיות. להלן מספר :

The Viking Ship Museum
מוזיאון ספינות של יורדי הים הויקינגים. ספינות ויקינגיות שמורות היטב, ספינות עץ עוד מהמאה ה 9, בנוסף במוזיאון ניתן לראות חפצים, כלי נשק וכלים שונים שהשתמשו הויקינגים. אטרקציה לכל המשפחה ולחובבי היסטוריה.
אוטוובס מספר 30, או מעבורת מספר 91.

מוזיאון מונק Munch Museum
מוזיאון המוקדש כולו לאדוארד מונק, אחד מהאמנים הנורבגים המוכרים יותר, הציור המפורסם שלו " הצעקה ", אשר השפיע רבות ואף נגנב מספר פעמים. מונק ידוע בסגנונו האקספרסיוניסטי הנורבגי. במוזיאון מונק תוכלו להתרשם מ 500 רישומים וציורים שזה תרם לעיר אוסלו. בחשמלית לתחנת Toyen, אוטובוס מספר 20.

Akershus Fortress
המבצר של אוסלו, אולי המומומנט החשוב באוסלו, פיסת היסטוריה. המבצר ממוקם במרכז העיר. אטרקציה נהדרת לגלות את ההיסטוריה של אוסלו, לטייל בעיר ביום קייץ עם המשפחה. חשמלית מספר 12 .

Holmenkollen Sky Museum & Tower
מוזיאון הסקי של אוסלו, מכיל בתוכו 4000 שנים של היסטורית סקי. המוזיאון ממוקם בבניין ייחודי מאוד הנראה כמו מידרון להחלקה. בחלק העליון של המנבה שינה גם תצפית נהדרת. זהו המוזיאון העתיק בעולם לספורט הסקי. מרכז העיר, חשמלית מספר 1.

Tusenfyrd Amusment Park
פארק שעשועים לכל המשפחה, אטרקציה באוסלו לכל המשפחה ולכל הגילאים ולילדים קטנים גם כן, מלבד מתקנים נהדרים, ניתן גם לטייל בין חנויות, מסעדות, בנוסף בקיץ ישנו פארק מים ובריכה. 20 דקות ממרכז העיר אוטובוס מספר 541.

vigeland Sculpture Park
אטרקציה מאוד פופלרית באוסלו, יותר ממיליון מבקרים בשנה, הפארק על שם Gustav Vigeland, פסל שחי בין השנים 1869-1943. בפארק מוצגים יותר מ 200 פסלים של האמן. בהחלט אטרקציה כדאית. כ 2 ק"מ ממרכז העיר, חשמלית מספר 12.

Emanuel Vigland museum
עמנואל ויגלאנד, אחיו של גוסטב, גם הוא פסל ואמן. מוזיאון עמנואל הינו אולם מקורה שאליו מוביל פסאז' אם תקרה נמוכה, אשר מאלץ את המבקר להרכין ראשו, ( מעל נמצא האפר של האמן ). התאורה במקום מינימלית וכאשר מתרלים לחשכה ניתן לראות איורים של חיי האדם מהעוברות עד זקנה, ישנם גם איורים אירוטים. אוטובוס 46. קיץ, 12:00-17:00, חורף 12:00-16:00 .

National Gallery
מוזיאון לציור ופיסול. האוסף הציבורי הגדול ביותר בנורבגיה לאומנות. המבנה נבנה ב 1837. בנוסף לאומנות נורבגית, ניתן לצפות גם באומנות בינלאומית לרבות אומנות צרפתית אמפרסיוניסתית. מרכז העיר. חשמלית מספר 11/17/18.

מרכז הנובל לשלום
במרכז הנובל לשלום תוכלו לראות מסמכים על מסכים מתוחכמים, מצגות על מלחמה ושלום, בנוסף ישנם תצוגות העוסקות בתולדות הפרס ובאלפרד נובל ממציא בדינמיט שעל שמו הפרס, כמו כן סיפוריו של כל זוכי פרס נובל מאז 1901.

זקוקים לעזרה בבחירה או המלצה על מלונות באוסלו, כולל מלונות מותאמים לילדים או לצרכים מיוחדים אחרים, שתפו אותנו בלבטים שלכם וצוות השרות שלנו ישמח לסייע, אנו מחזיקים במידע רב על מלונות מומלצים באוסלו.

ראו גם : מלונות באוסלו